Mgr. Peter Vician OFMCap


Dátum ordinácie: 08.06.2013

01.08.2018 - súčasnosť
Rektor kostola - DS Kostola sv. Jána Krstiteľa - Kremnické Bane - Kapucíni [Duchovná správa]
* duchovný rehoľného spoločenstva, gvardián

01.08.2018 - súčasnosť
Rektor kostola - DS Turček - Kremnické Bane [Farnosť]
01.07.2013 - 31.08.2014
Pastoračná služba - Rád menších bratov kapucínov (Kapucíni) [Rehoľa]
súčasnosť
Gvardián - Kapucíni - Kremnické Bane - Turček [Komunita]
© 2022 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.