Štefan Macura OFM Cap.


Dátum ordinácie: 29.10.1987

01.09.2001 - 31.08.2021
Pastoračná služba - Rád menších bratov kapucínov (Kapucíni) [Rehoľa]
01.03.1999 - 31.08.2001
Farský administrátor - Kremnické Bane [Farnosť]
01.08.1996 - 28.02.1999
Farský administrátor - Poniky [Farnosť]
01.11.1987 - 31.07.1996
Pastoračná služba - Rád menších bratov kapucínov (Kapucíni) [Rehoľa]
súčasnosť
Člen - Kapucíni - Hriňová - Raticov Vrch [Komunita]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.