Mgr. Tomáš Kuník


Dátum ordinácie: 21.09.2008

01.07.2021 - súčasnosť
Pastoračná služba - Ordinariát OS a OZ
01.06.2019 - 30.09.2019
Dekan - Banská Bystrica - mesto [Dekanát]
01.07.2016 - 30.06.2021
Farský administrátor - Uľanka [Farnosť]
01.10.2008 - 30.06.2016
Pastoračná služba - Rreshen, Albánsko
21.09.2008 - 30.06.2016
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.