Mgr. Juraj Kiss


Dátum ordinácie: 22.06.2019

01.07.2022 - súčasnosť
Mimo pastorácie - Sabatický rok
01.07.2019 - 30.06.2022
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
01.07.2018 - 30.06.2019
Diakon - Prievidza - mesto [Farnosť]
© 2022 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.