Mgr. Ernest Svrček


Dátum ordinácie: 21.06.2008

01.07.2018 - súčasnosť
Farský administrátor - Podhorie [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2018
Farský administrátor - Mošovce [Farnosť]
01.07.2015 - 30.06.2016
Farský administrátor - Hokovce [Farnosť]
01.09.2013 - 30.06.2015
Kaplán - Šahy [Farnosť]
20.01.2013 - 31.08.2013
Kaplán - Levice - mesto [Farnosť]
01.07.2009 - 19.01.2013
Kaplán - Žarnovica [Farnosť]
01.07.2008 - 30.06.2009
Kaplán - Handlová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.