Mgr. Ľuboš Močáry


Dátum ordinácie: 17.06.1995

Poznámky:
Kňaz Spišskej diecézy

01.12.2022 - súčasnosť
Farský administrátor - Mošovce [Farnosť]
01.06.2017 - 30.11.2022
Pastoračná služba - Spišská diecéza [Diecéza]
01.02.2017 - 31.05.2017
Pastoračná služba - Nitrianska diecéza [Diecéza]
01.07.1995 - 31.01.2017
Pastoračná služba - Spišská diecéza [Diecéza]
© 2023 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.