Mgr. Vladimír Šimunek


Dátum ordinácie: 15.06.2002

01.07.2021 - súčasnosť
Pastoračná služba - Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
14.02.2008 - 30.06.2021
Farský administrátor - Hronské Kosihy [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2002 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.