Alojz Drienko


Dátum ordinácie: 30.05.1948
Dátum úmrtia: 29.02.2008

01.07.1986 - 30.06.1999
Správca farnosti - Čierny Balog [Farnosť]
01.07.1973 - 30.06.1986
Správca farnosti - Hronec [Farnosť]
01.07.1966 - 30.06.1973
Správca farnosti - Tŕnie [Farnosť]
01.07.1963 - 30.06.1966
Kaplán - Detvianska Huta [Farnosť]
01.07.1958 - 30.06.1963
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.07.1955 - 30.06.1958
Kaplán - Handlová [Farnosť]
01.07.1948 - 30.06.1951
Kaplán - Detvianska Huta [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.