Mgr. Pavol Jurčaga


Dátum ordinácie: 17.06.2006

Poznámky:
Kňaz Spišskej diecézy

01.07.2007 - súčasnosť
Redaktor - Rádio Lumen
01.07.2007 - súčasnosť
Výpomocný duchovný - Selce [Farnosť]
01.07.2006 - 30.06.2007
Pastoračná služba - Spišská diecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.