Mgr. Štefan Hýrošš


Dátum ordinácie: 17.06.2006

01.07.2016 - súčasnosť
Farár - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2016
Farský administrátor - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.07.2010 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinovaný zo Žilinskej diecézy

14.02.2008 - 30.06.2010
Exkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinovaný z Banskobystrickej diecézy do Žilinskej diecézy - pri reorganizácii hraníc diecéz na Slovensku

01.07.2006 - 13.02.2008
Kaplán - Martin - mesto [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.