Mgr. Ján Mališ


Dátum ordinácie: 13.06.1998

01.07.2016 - súčasnosť
Farár - Pukanec [Farnosť]
14.02.2008 - 30.06.2016
Farský administrátor - Pukanec [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.1998 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.