Mons. ThLic. Imrich Šišulák


Dátum ordinácie: 08.06.1974
Dátum úmrtia: 14.05.2020

03.08.2018 - 14.05.2020
Kaplán Jeho Svätosti - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
01.07.2011 - 14.05.2020
Výpomocný duchovný - Štiavnické Bane [Farnosť]
01.07.2011 - 14.05.2020
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2008 - 30.06.2011
Pastoračná služba - Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
30.06.2008 - 30.06.2011
Exkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
14.02.2008 - 30.06.2008
Dekan - Banská Štiavnica [Farnosť]
14.02.2008 - 30.06.2008
Farár - Banská Štiavnica [Farnosť]
01.07.1974 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.