ThLic. Roman Furek


Dátum ordinácie: 15.06.1986

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.10.2015 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
15.10.2002 - súčasnosť
Farár - Kolačno [Farnosť]
19.11.1999 - súčasnosť
Akademický titul - Katolícka univerzita, Lublin [Univerzita]
* ThLic.

01.09.1995 - 14.10.2002
Dekan - Detva [Dekanát]
01.07.1995 - 14.10.2002
Farár - Detva [Farnosť]
01.08.1992 - 30.06.1995
Farár - Kanianka [Farnosť]
01.04.1990 - 31.07.1992
Správca farnosti - Lazany [Farnosť]
01.07.1988 - 31.03.1990
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
01.10.1986 - 30.06.1988
Základná vojenská služba - ZVS [Farnosť]
01.07.1986 - 30.09.1986
Kaplán - Krupina [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.