Mgr. Branislav Dado PhD. SJ


Dátum ordinácie: 28.06.1997

07.09.2017 - súčasnosť
Člen - Spoločnosť Ježišova (Jezuiti) [Rehoľa]
* jednoduché doživotné sľuby rektor kostola v Ružomberku

01.07.2015 - 06.09.2017
Novic - Spoločnosť Ježišova (Jezuiti) [Rehoľa]
* noviciát - Ružomberok

01.07.2013 - 30.06.2015
Farár - Santovka [Farnosť]
01.10.2009 - súčasnosť
Akademický titul - Filozofická fakulta UK, Bratislava [Univerzita]
* PhD.

01.07.2005 - 30.06.2013
Farár - Brusno [Farnosť]
01.01.2004 - 30.06.2005
Farár - Sklené Teplice [Farnosť]
01.07.1999 - 31.12.2003
Administrátor - Sklené Teplice [Farnosť]
15.11.1998 - 30.06.1999
Kaplán - Detva [Farnosť]
01.07.1997 - 14.11.1998
Kaplán - Krupina [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.