ThLic. Adam Cyryl Gierasimczuk


Dátum ordinácie: 21.05.1994

01.07.2011 - súčasnosť
Farár - Sása [Farnosť]
21.10.2010 - 30.06.2011
Výpomocný duchovný - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.03.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinácia z Kongregácie mariánov klaretínov

14.02.2008 - 20.10.2010
Pastoračná služba - Rožňavská diecéza [Diecéza]
* presun reorganizáciou delenia hraníc diecéz Slovenska

01.07.2007 - 13.02.2008
Farský administrátor - Hronec [Farnosť]
01.09.2006 - 30.06.2007
Pastoračná služba - Rád Klaretínov
01.07.2006 - 31.08.2006
Výpomocný duchovný - Podbrezová [Farnosť]
01.09.2003 - 30.06.2006
Administrátor - Mýto pod Ďumbierom [Farnosť]
22.05.1994 - 31.08.2003
Pastoračná služba - Rád Klaretínov
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.