Mgr. Alojz Halgašík


Dátum ordinácie: 18.06.1989

01.02.2016 - súčasnosť
Pastoračná služba - Žilinská diecéza [Diecéza]
25.01.2016 - súčasnosť
Dôchodca - Žilinská diecéza [Diecéza]
01.07.2015 - 31.01.2016
Farský administrátor - Janova Lehota [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2015
Farský administrátor - Kľak [Farnosť]
14.02.2008 - 30.06.2010
Farský administrátor - Svätý Anton [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinovaný z Bratislavsko-Trnavskej arcidiecézy - pri reorganizácii hraníc diecéz na Slovensku

01.07.1989 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.