Mgr. Ivan Miksai


Dátum ordinácie: 19.06.2004

01.07.2017 - súčasnosť
Farár - Lovča [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2017
Farár - Kanianka [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2010
Farský administrátor - Kanianka [Farnosť]
01.07.2006 - 30.06.2009
Farský administrátor - Hliník nad Hronom [Farnosť]
01.06.2005 - 30.06.2006
Kaplán - Hliník nad Hronom [Farnosť]
01.07.2004 - 31.05.2005
Kaplán - Zvolen - Sekier [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.