Mgr. Dezider Szabó


Dátum úmrtia: 16.05.2019

01.12.2017 - 31.10.2018
Diakon - Bátovce [Farnosť]
14.02.2008 - 30.11.2017
Diakon - Levice - Rybníky [Farnosť]
01.08.2000 - 13.02.2008
Diakon - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.