Ján Puchala


Dátum ordinácie: 05.11.1982

21.09.2018 - 30.06.2019
Pastoračná výpomoc - Kľak [Farnosť]
01.07.2002 - súčasnosť
Farár - Veľké Pole [Farnosť]
01.10.1995 - 14.01.2000
Farský administrátor excurrendo - Koš [Farnosť]
01.09.1995 - 30.06.2002
Farár - Sebedražie [Farnosť]
01.09.1990 - 31.08.1995
Správca farnosti - Veľké Pole [Farnosť]
06.11.1982 - 31.08.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.