Mgr. Pavol Prieboj


Dátum ordinácie: 21.06.2003

01.04.2019 - súčasnosť
Výpomocný duchovný - Detva [Farnosť]
01.07.2018 - 31.03.2019
Farár - Mošovce [Farnosť]
21.10.2010 - 30.06.2018
Farár - Bzenica [Farnosť]
01.05.2005 - 20.10.2010
Farský administrátor - Michalová [Farnosť]
01.07.2003 - 30.04.2005
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
súčasnosť
Audítor - Diecézny cirkevný súd [Súd]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.