ICLic. Vladimír Václavík


Dátum ordinácie: 09.06.2012

01.07.2020 - súčasnosť
Farský administrátor - Žiar nad Hronom - Farnosť Sedembolestnej Panny Márie [Farnosť]
01.10.2019 - súčasnosť
Asesor - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.07.2019 - 30.06.2020
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2019 - súčasnosť
Vicekancelár - Kancelária biskupského úradu [Kúria]
21.06.2019 - súčasnosť
Akademický titul - Pápežská univerzita Gregoriana, Rím [Univerzita]
01.07.2016 - 30.06.2019
Výpomocný duchovný - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2019
Štúdium - Pápežská univerzita Gregoriana, Rím [Univerzita]
30.06.2015 - 30.06.2016
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2012 - 30.06.2015
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.