Mgr. František Veverka


Dátum ordinácie: 21.06.2014

01.07.2020 - súčasnosť
Farský administrátor - Santovka [Farnosť]
01.07.2017 - 30.06.2020
Kaplán - Bojnice [Farnosť]
01.07.2014 - 30.06.2017
Kaplán - Detva [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.