Mons. František Procházka


Dátum ordinácie: 01.07.1962
Dátum úmrtia: 28.07.2017

01.11.2012 - 28.07.2017
Penzionovaný - Levice - mesto [Farnosť]
01.09.2008 - 31.10.2012
Výpomocný duchovný - Levice - mesto [Farnosť]
01.03.2008 - 31.03.2008
Farský administrátor - Mýtne Ludany [Farnosť]
14.02.2008 - 31.08.2008
Farár - Levice [Farnosť]
14.02.2008 - 28.07.2017
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
14.02.2008 - 31.08.2008
Dekan - Levice [Dekanát]
10.01.2004 - 28.07.2017
Kaplán Jeho Svätosti - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
01.07.1962 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.