Karol Buday


Dátum ordinácie: 24.06.1956
Dátum úmrtia: 19.05.2018

01.10.2008 - 19.05.2018
Penzionovaný - Vinica [Farnosť]
14.02.2008 - 31.08.2008
Dekan - Vrbovka [Farnosť]
14.02.2008 - 31.08.2008
Farár - Vrbovka [Farnosť]
01.07.1989 - 13.02.2008
Farár - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.07.1976 - 30.06.1989
Dekan - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.07.1976 - 30.06.1989
Farár - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.07.1967 - 30.06.1976
Farár - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.07.1958 - 30.06.1967
Administrátor - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.07.1956 - 30.06.1958
Kaplán - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.