Mgr. Peter Privitzer


Dátum ordinácie: 18.06.2005

01.03.2009 - súčasnosť
Farský administrátor - Hontianske Nemce [Farnosť]
01.03.2009 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
14.02.2008 - 28.02.2009
Pastoračná služba - Žilinská diecéza [Diecéza]
13.02.2008 - 28.02.2009
Exkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2007 - 13.02.2008
Kaplán - Martin - mesto [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2007
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.