Ing. Mgr. Michal Slašťan


Dátum ordinácie: 20.06.1998

01.09.2015 - 30.06.2017
Farský administrátor excurrendo - Janova Lehota [Farnosť]
01.10.2004 - súčasnosť
Farár - Lutila [Farnosť]
01.07.2004 - 30.09.2004
Administrátor - Lutila [Farnosť]
01.07.1999 - 30.06.2004
Administrátor - Veľké Uherce [Farnosť]
01.07.1998 - 30.06.1999
Kaplán - Prievidza [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.