Mgr. Pavol Štefanka


Dátum ordinácie: 21.06.2003

01.07.2020 - súčasnosť
Farár - Hliník nad Hronom [Farnosť]
10.02.2016 - súčasnosť
Asesor - Diecézny cirkevný súd [Súd]
15.02.2014 - 09.02.2016
Sudca - Diecézny cirkevný súd [Súd]
01.07.2009 - 30.06.2020
Farský administrátor - Hliník nad Hronom [Farnosť]
01.10.2005 - 31.05.2008
Štúdium - Pápežská teologická akadémia, Krakov [Univerzita]
01.07.2005 - 30.06.2009
Farský administrátor - Sklené Teplice [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2005
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.