Mgr. Karol Vozár


Dátum ordinácie: 18.06.2000

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.07.2006 - súčasnosť
Farár - Zvolen - Sekier [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2006
Administrátor - Zvolen - Sekier [Farnosť]
01.07.2001 - 30.06.2003
Kaplán - Martin - mesto [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2001
Kaplán - Hriňová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.