Mgr. Peter Vychlopeň


Dátum ordinácie: 09.10.1989

01.07.2010 - súčasnosť
Farár - Hrušov [Farnosť]
01.09.1994 - 30.06.2010
Farár - Kľak [Farnosť]
01.09.1990 - 31.08.1994
Správca fary - Tajov [Farnosť]
10.10.1989 - 31.08.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.