Mgr. Roman Kuchárik


Dátum ordinácie: 18.06.2000

01.07.2021 - súčasnosť
Výpomocný duchovný - Sielnica [Farnosť]
01.07.2006 - 30.06.2021
Farár - Kováčová [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2006
Administrátor - Kováčová [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2003
Kaplán - Zvolen - Sekier [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2002
Kaplán - Nová Baňa [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.