Mgr. Vladimír Maslák


Dátum ordinácie: 19.06.1999

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
14.02.2014 - súčasnosť
Člen - KBS - Rada pre migrantov, utečencov a pútnikov [Rada KBS]
01.11.2013 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
19.09.2013 - súčasnosť
Honorárny dekan - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
01.07.2010 - súčasnosť
Rektor - Prepoštský kostol Panny Márie - Kláštor pod Znievom [Duchovná správa]
* od 1.7.2010 - duchovný správca

18.12.2008 - súčasnosť
Štatutár - Občianske Združenie Dobrý Pastier [Duchovná správa]
01.07.2008 - 30.06.2010
Farár - Socovce [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2008
Farár - Koš [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2005
Administrátor - Brusno [Farnosť]
01.10.1999 - 30.06.2000
Kaplán - Banská Bystrica [Farnosť]
01.07.1999 - 30.09.1999
Kaplán - Slovenská Ľupča [Farnosť]
súčasnosť
Honorárni dekani
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.