Mgr. Peter Ivanič


Dátum ordinácie: 18.06.2000

01.10.2019 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
15.10.2013 - súčasnosť
Dekan - Slovenská Ľupča [Dekanát]
01.07.2010 - súčasnosť
Farár - Slovenská Ľupča [Farnosť]
01.07.2010 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2010 - 30.06.2013
Dekan - Slovenská Ľupča [Dekanát]
14.02.2008 - 30.06.2010
Farský administrátor - Litava [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.07.2000 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.