Mgr. Arnold Púchy


Dátum ordinácie: 09.06.1974

01.01.2012 - súčasnosť
Penzionovaný - Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
01.01.2004 - súčasnosť
Duchovný - Sestry Premonštrátky, Vrbové
01.01.2004 - 31.10.2012
Rektor - Špania Dolina [Filiálka]
01.07.2002 - 31.12.2003
Farár - Dolná Ždaňa [Farnosť]
01.07.2000 - 30.06.2002
Farár - Donovaly [Farnosť]
01.12.1992 - 30.06.2000
Farský administrátor excurrendo - Predajná [Farnosť]
01.11.1990 - 30.06.2000
Správca - Brusno [Farnosť]
01.07.1980 - 31.10.1990
Správca fary - Čierny Balog [Farnosť]
01.03.1977 - 30.06.1980
Správca fary - Chrenovec - Brusno [Farnosť]
01.10.1974 - 28.02.1977
Kaplán - Brezno [Farnosť]
01.07.1974 - 30.09.1974
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.