Mgr. Marek Kosorín


Dátum ordinácie: 01.11.1991

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady menovaný biskupom - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.11.2013 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady menovaný biskupom - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
02.01.2013 - 31.10.2013
Dekan - Veľký Krtíš [Dekanát]
01.10.2009 - 31.01.2010
Farský administrátor excurrendo - Bušince [Farnosť]
20.03.2008 - 05.11.2013
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
17.03.2008 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
14.02.2008 - 31.10.2013
Dekan - Veľký Krtíš [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Farár - Veľký Krtíš [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
14.02.2008 - 31.10.2013
Dekan - Veľký Krtíš [Dekanát]
01.12.1991 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.