ThLic. Mgr. Marek Iskra


Dátum ordinácie: 18.06.2005

01.07.2010 - súčasnosť
Farár - Priechod [Farnosť]
10.03.2010 - súčasnosť
Člen - KBS - Rada pre rodinu [Rada KBS]
01.07.2009 - 30.06.2010
Kaplán - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
01.09.2007 - súčasnosť
Riaditeľ - Diecézne pastoračné centrum pre rodinu
20.06.2007 - súčasnosť
Akademický titul - Pápežská Lateránska univerzita, Rím [Univerzita]
01.08.2005 - 31.08.2007
Štúdium - Pápežská Lateránska univerzita, Rím [Univerzita]
01.07.2005 - 31.07.2005
Kaplán - Slovenská Ľupča [Farnosť]
22.09.1973 - súčasnosť
Akademický titul - Jesseniova lekárska fakulta v Martine UK v Bratislave [Univerzita]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.