Mgr. Bc. Jakub Randis


Dátum ordinácie: 22.06.2019

01.07.2022 - súčasnosť
Farský vikár - Hriňová [Farnosť]
* kaplán

01.07.2021 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady menovaný biskupom - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.07.2019 - 30.06.2022
Kaplán - Krupina [Farnosť]
© 2022 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.