Mgr. Jozef Caban


Dátum ordinácie: 15.06.1980

27.01.2022 - súčasnosť
Honorárny dekan - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
01.09.2016 - súčasnosť
Farár - Donovaly [Farnosť]
01.07.2010 - 31.08.2016
Farár - Lehota pod Vtáčnikom [Farnosť]
01.01.2005 - 30.06.2010
Farár - Brehy [Farnosť]
13.01.1997 - 30.09.1998
Pastoračná výpomoc - Filiálka Voznica
01.06.1990 - 31.12.2004
Správca farnosti - Brehy [Farnosť]
01.07.1986 - 31.01.1990
Farský administrátor excurrendo - Medzibrod [Farnosť]
15.08.1984 - 31.05.1990
Farský administrátor excurrendo - Ľubietová [Farnosť]
01.07.1984 - 30.06.1986
Správca farnosti - Medzibrod [Farnosť]
01.07.1980 - 30.06.1984
Kaplán - Žiar nad Hronom [Farnosť]
© 2022 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.