Mgr. Ondrej Cebo


Dátum ordinácie: 19.06.1999

01.07.2016 - súčasnosť
Farár - Partizánske 3 - Šimonovany [Farnosť]
01.07.2010 - 30.06.2016
Farár - Socovce [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2010
Farár - Dolné Plachtince [Farnosť]
01.07.2007 - 30.06.2009
Farár - Oslany [Farnosť]
01.07.2006 - 30.06.2007
Farár - Sebedražie [Farnosť]
01.07.2002 - 30.06.2006
Administrátor - Sebedražie [Farnosť]
01.10.2000 - 30.06.2002
Administrátor - Prievidza - Zapotôčky [Farnosť]
01.07.1999 - 30.09.2000
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.