PaedDr. Mgr. Robert Colotka


Dátum ordinácie: 16.06.2001

01.05.2019 - súčasnosť
Člen - KBS - Subkomisia pre školské vyučovanie náboženstva [Subkomisia KBS]
01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
26.01.2006 - súčasnosť
Akademický titul - Katolícka univerzita, Ružomberok [Univerzita]
* PaedDr.

01.06.2005 - súčasnosť
Riaditeľ a duchovný správca - Kresťanské centrum nepočujúcich na Slovensku, Banská Bystrica [Duchovná správa]
09.07.2003 - 31.05.2005
Špeciálna pastorácia - Nitrianska diecéza [Diecéza]
01.07.2002 - súčasnosť
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
07.09.2001 - 31.05.2005
Špeciálna pastorácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* poverený pastoráciou nepočujúcich

01.07.2001 - 30.06.2002
Kaplán - Zvolen - Sekier [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.