Mgr. Jozef Bajan


Dátum ordinácie: 15.06.1996

01.07.2017 - súčasnosť
Farár - Nová Dedina [Farnosť]
01.07.2008 - 30.06.2017
Farský administrátor - Nová Dedina [Farnosť]
14.02.2008 - 30.06.2008
Správca farnosti - Santovka [Farnosť]
14.02.2008 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinovaný z Bratislavsko-Trnavskej arcidiecézy - pri reorganizácii hraníc diecéz na Slovensku

01.07.1996 - 13.02.2008
Pastoračná služba - Bratislavsko-Trnavská arcidiecéza [Diecéza]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.