Mgr. Marián Gregor, st.


Dátum ordinácie: 04.12.1982

01.07.2003 - súčasnosť
Farár - Slovenské Pravno [Farnosť]
01.09.1995 - 30.06.2003
Farár - Krupina [Farnosť]
01.10.1992 - 31.08.1995
Farár - Selce [Farnosť]
01.03.1991 - 30.09.1992
Kaplán - Martin [Farnosť]
01.08.1990 - 28.02.1991
Kaplán - Vrútky [Farnosť]
05.12.1982 - 31.07.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.