Mgr. Ladislav Deset


Dátum ordinácie: 04.09.1982

01.07.2010 - súčasnosť
Farár - Dolné Plachtince [Farnosť]
01.07.2006 - 30.06.2010
Farár - Prochot [Farnosť]
01.11.1996 - 30.06.1997
Farský administrátor - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
01.09.1993 - 30.06.2006
Farár - Turčiansky Ďur [Farnosť]
01.11.1991 - 28.02.1992
Farský administrátor excurrendo - Sklené Teplice [Farnosť]
01.08.1990 - 31.08.1993
Správca farnosti - Bzenica [Farnosť]
05.09.1982 - 31.07.1990
Mimo pastorácie - Odobraný štátny súhlas
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.