Mgr. Vladimír Vlček


Dátum ordinácie: 21.06.2003

01.07.2016 - súčasnosť
Farár - Štiavnické Bane [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2016
Farský administrátor - Štiavnické Bane [Farnosť]
01.07.2005 - 30.06.2009
Farský administrátor - Detvianska Huta [Farnosť]
01.07.2004 - 30.06.2005
Kaplán - Zvolen - mesto [Farnosť]
01.07.2003 - 30.06.2004
Kaplán - Handlová [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.