Mgr. Ladislav Gyönyör


Dátum ordinácie: 23.06.2001

01.07.2018 - súčasnosť
Farár - Plášťovce [Farnosť]
01.09.2010 - 30.06.2018
Farár - Ipeľské Predmostie [Farnosť]
01.07.2009 - 31.08.2010
Farský administrátor - Hokovce [Farnosť]
01.07.2009 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinácia z Diecézy Vác, Maďarsko

01.07.2001 - 30.06.2009
Pastoračná služba - Diecéza Vác, Maďarsko
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.