Ladislav Hlédik


Dátum ordinácie: 15.06.1996

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.07.2017 - súčasnosť
Farár - Šahy [Farnosť]
01.11.2013 - 30.11.2018
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.03.2010 - 31.08.2010
Farský administrátor - Horné Turovce [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2017
Farský administrátor - Plášťovce [Farnosť]
01.07.2009 - súčasnosť
Inkardinácia - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
* Exkardinácia z diecézy Vác, Maďarsko

01.07.1996 - 30.06.2009
Pastoračná služba - Diecéza Vác, Maďarsko
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.