Mgr. Peter Tóth


Dátum ordinácie: 09.06.2012

01.07.2016 - súčasnosť
Farský administrátor - Hokovce [Farnosť]
01.07.2016 - 30.06.2021
Duchovný správca - Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s vyučovacím jazykom maďarským - Šahy [Škola]
01.09.2013 - 30.06.2016
Kaplán - Levice - mesto [Farnosť]
01.07.2012 - 31.08.2013
Kaplán - Šahy [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.