Mons. Peter Mišík


Dátum ordinácie: 13.06.1987

01.11.2013 - 10.11.2013
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
29.09.2008 - súčasnosť
Farár - Nová Baňa [Farnosť]
01.12.2000 - 31.12.2001
Člen - KBS - Rada pre rodinu [Rada KBS]
30.10.2000 - 05.11.2013
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.03.2000 - súčasnosť
Kaplán Jeho Svätosti - Cirkevné vyznačenie kňazov [Kúria]
11.03.1999 - 30.06.2001
Farský administrátor excurrendo - Tekovská Breznica [Farnosť]
01.05.1997 - 27.07.2011
Predseda - Komisia kňazskej rady pre rodiny
16.06.1993 - 16.06.1998
Člen zboru konzultorov - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.05.1992 - 28.09.2008
Správca farnosti - Nová Baňa [Farnosť]
01.05.1992 - 27.07.2011
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Biskupský úrad, Banská Bystrica [Diecéza]
01.05.1992 - 31.10.2018
Dekan - Nová Baňa [Dekanát]
01.07.1989 - 30.04.1992
Administrátor - Veľké Uherce [Farnosť]
01.07.1987 - 30.06.1989
Kaplán - Martin [Farnosť]
súčasnosť
Kapláni Jeho Svätosti
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.