Mgr. Daniel Markovič


Dátum ordinácie: 13.08.2005

01.06.2021 - súčasnosť
Dekan - Krupina [Dekanát]
* 01.06.2021 - 23.9.2021 - zastupujúci dekan; 24.9.2021 - menovaný dekan Dekanátu Krupina

01.12.2018 - súčasnosť
Člen diecéznej kňazskej rady zvolený - Kňazská rada Banskobystrickej diecézy
01.07.2018 - súčasnosť
Farár - Sebechleby [Farnosť]
01.07.2009 - 30.06.2018
Farský administrátor - Sebechleby [Farnosť]
01.11.2006 - 30.06.2009
Kaplán - Prievidza - mesto [Farnosť]
15.08.2005 - 31.10.2006
Kaplán - Kláštor pod Znievom [Farnosť]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.