Mgr. Peter Tkáč


Dátum ordinácie: 04.01.1997

01.03.2011 - súčasnosť
Farár - Kamenec pod Vtáčnikom [Farnosť]
21.10.2010 - 28.02.2011
Výpomocný duchovný - Banská Bystrica - Fončorda [Farnosť]
14.02.2008 - 20.10.2010
Pastoračná služba - Rožňavská diecéza [Diecéza]
01.09.1998 - 13.02.2008
Administrátor - Čierny Balog [Farnosť]
01.11.1997 - 31.08.1998
Kaplán - Brezno - mesto [Farnosť]
01.07.1997 - 31.10.1997
Kaplán - Banská Bystrica - mesto [Farnosť]
01.09.1996 - 05.01.1997
Duchovný správca - Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica [Škola]
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.