Ing. Mgr. Siarhei Vasilyeu


Dátum ordinácie: 29.08.2010

Poznámky:
Kňaz diecézy Astorga, Španielsko

15.10.2018 - súčasnosť
Výpomocný duchovný - Turčianske Teplice [Farnosť]
01.09.2011 - 14.10.2018
Pastoračná služba - Izrael, Latinský Patriarchát
01.12.2010 - 31.08.2011
Kaplán - Kremnica [Farnosť]
29.08.2010 - 30.11.2010
Pastoračná služba - Diecéza Astorga, Španielsko
© 2021 Rímskokatolícka cirkev, Biskupstvo Banská Bystrica.   Prípadnú požiadavku na úpravu údajov posielajte na e-mail: sekretariat.bb@rcc.sk.